Poznaj bliżej technologie zastosowane w soczewkach Nikon:

Soczewki progresywe

Soczewki okularowe na receptę

Soczewki progresywne są najlepszym rozwiązaniem dla korekcji prezbiopii. Nikon oferuje szeroki zakres rozwiązań, które zapewnią doskonałą jakość widzenia, lepszą estetykę i wygodę noszenia dzięki jednym soczewkom okularowym.

Soczewki jednoogniskowe

Taka sama moc na całej powierzchni soczewki okularowej

Soczewki jednoogniskowe mają taką samą moc na całej powierzchni soczewki okularowej i mogą być używane do korygowania krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu. Firma Nikon oferuje szeroką gamę soczewek jednokierunkowych, które nie tylko zaspokoją Twoje potrzeby, ale oferują najwyższą jakość i najlepszą estetykę.

Soczewki do odległości bliskich i pośrednich

Soczewki do odległości bliskich i pośrednich

W związku z tym, że spędzamy więcej czasu w pomieszczeniach musimy obserwować obiekty, które są blisko nas, znajdują się w bliskich odległościach. Szkła okularowe do odległości bliskich i pośrednich są zaprojektowane tak aby zapewnić płynne i doskonałe widzenie bliży, zwłaszcza w pomieszczeniach.

Powłoki antyrefleksyjne

Ulepszona jakość widzenia dzięki zastosowaniu powłok

Zastosowane powłoki antyrefleksyjne na soczewkach okularowych ulepszają jakość widzenia, chronią oczy i poprawiają wygląd soczewek w okularach. Odkryj zalety różnych powłok antyrefleksyjnych i dowiedz się, które rozwiązanie najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

Dodatkowa ochrona

Najlepsza rozwiązania dla komfortu i ochrony wzroku.

Nikon oferuje soczewki okularowe specjalnie stworzone na potrzeby nowoczesnego stylu życia użytkowników. Posiadają one specjalną konstrukcję optyczną, która przynosi ulgę Twoim oczom i pozwala czuć się komfortowo.

Ochrona przed słońcem i promieniami UV

Soczewki okularowe, które możesz nosić na zewnątrz pomieszczeń

Kiedy w ciągu dnia przebywamy na zewnątrz, promienie słoneczne i inne niechciane odblaski, które docierają do oka mogą nas bardzo irytować. Jeżeli masz wadę wzroku, która wymaga korekcji wiedz, że w wielu oprawach słonecznych i korekcyjnych mogą być zamontowane soczewki okularowe Nikon. Z okularami słonecznymi, w których są zamontowane soczewki korekcyjne będziesz chronił swoje oczy oraz doskonale widział i postrzegał kolory.

Nikon | Optylook